Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Sale!

Bobowa i jej dzieje

 127,00  87,00
Sale!

Ziemia gorlicka i jej dzieje

 127,00  87,00

Ziemia gorlicka i jej dzieje to kolejny album z tryptyku opisującego wydarzenia historyczne na tym obszarze. W albumie Gorlice i jej dzieje autor skupił się głównie na samym mieście, natomiast Ziemia gorlicka i jej dzieje koncentruje się wokół całego terytorium związanego z Gorlicami i Bieczem. W albumie znajdziesz nie publikowane dotąd materiały, ciekawe opisy historyczne oraz mapki. Autor - Andrzej Ćmiech - w mistrzowski sposób przedstawia losy ziemi gorlickiej od zarania po czasy współczesne.

Witaj wśród albumów

To wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze i najbardziej nietypowe publikacje stojące obok siebie na wirtualnej półce. W albumach znajdziesz najlepsze publikacje i setki różnych zdjęć – od miast, przez krajobrazy, a na ludziach skończywszy. Umówmy się, że albumy to coś, co każdy z nas uwielbia.

Różnorodna oferta albumów

W naszym asortymencie znajdziesz wiele publikacji, które zachwycą Cię i staną się ważnym elementem Twojego księgozbioru. Wydawnictw albumowe to także idealny sposób na niebanalny, a wyjątkowo efektowny prezent. Szukaj wśród nietypowej tematyki lub zdecyduj się na tematy znane i lubiane, ale opowiedziane w inny sposób.

Albumy dla każdego – na każdą okazję

Nasza księgarnia została stworzona z myślą o każdym czytelniku. Także ci, którzy czytają obrazami, znajdą u nas coś wyjątkowego. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej niepowtarzalnej przygodzie. Szukaj swojego ulubionego albumu i zatrzymaj czas, gromadząc najpiękniejsze zdjęcia miast, których już nie ma lub przyrody, której nigdy nie dane Ci było zobaczyć. A może właśnie szukasz czegoś, co widziałeś i chcesz sobie przypomnieć? U nas nie zabraknie dla Ciebie inspiracji.

Znajdź album, który Cię zachwyci

W naszej internetowej księgarni oferujemy kilkaset woluminów, które prezentują nie tylko krajobrazy miejskie, wiejskie i całkowicie dzikie, ale także ludzi i epoki. To prawdziwa i piękna podróż po naszym świecie – świecie, w którym żyjemy. Chcesz się wybrać? Wystarczy
kliknąć!